Origo One

2020. gadā tirdzniecības centrs Origo ir ievērojami paplašinājies, kļūdams par vienu no Rīgas pilsētas centra svarīgākajām pievilkšanas punktiem gan pilsētniekiem, gan Rīgas viesiem, biznesam un tirdzniecībai. Jaunais Origo One komplekss iekļauj sevī trīs vairumtirdzniecības stāvus un divus A klases biroju stāvus.

T/C attīstītāja mērķis bija uzbūvēt tādu ēku, kura atbilstu starptautiskā būvniecības kvalitātes sertifikāta BREEAM prasībām, tai skaitā akustiskajām prasībām. Šīs projekts ir veiksmīgs piemērs iekšējai starptautiskajai Akukon sadarbībai. Ēkas projektēšanas stadijā akustiskas konsultācijas sniedza mūsu kolēģi no Igaunijas, kamēr Akukon-Būvakustika vēl nebija dibināta. Tuvojoties būvniecības darbu beigām mūsu Latvijas Akukon-Būvakustika biroja komanda ir realizējusi apjomīgu mērījumu programmu saskaņā ar BREEAM prasībām. Tika veikti skaņas izolācijas, telpas akustikas un trokšņa līmeņu mērījumi, pie tām apstākļos un ar nosacījumiem, kurus nosaka BREEAM standarts.

Ir liels gandarījums, ka t/c Origo One ir saņēmis BREEAM sertifikātu ar augstāku novērtējumu, kas bija pirmais šāda veida sertifikāts Latvijā. Esam priecīgi, ka mūsu pakalpojumi pietuvina klientus viņu mērķu sasniegšanai.

Share article

  • Facebook
  • Twitter

Region and language

Select region and language

Current selection: