Elemental Business Centre

Elemental Business Centre, kas atrodas Skanstē, ir vienīgais projekts Latvijā, kas saņēmis BREEAM vērtējuma skalas augstāko novērtējumu - BREEAM Outstanding. Akukon-Būvakustika ar lepnumu piedalījās šī izcilā projekta īstenošanā, veicot visaptverošus akustiskos mērījumus un nodrošinot risinājumus, kas palīdzēja sasniegt šo augsto novērtējumu.

Mūsu komanda veica vides trokšņa, iekšējā fona trokšņa, skaņas izolācijas un reverberācijas laika mērījumus. Šie mērījumi bija būtiski, lai nodrošinātu, ka Elemental Business Centre atbilst ne tikai energoefektivitātes un ilgtspējības prasībām, bet arī augstākajiem akustiskās komforta standartiem. Mūsu darbs bija izaicinājumu pilns, jo mērījumi bija jāpielāgo būvdarbu grafikiem, lai netraucētu projekta izpildei un nodrošinātu precīzus rezultātus.

Elemental Business Centre ir izcils piemērs tam, kā ilgtspējīgi un energoefektīvi risinājumi var tikt integrēti mūsdienīgā arhitektūrā un inženiertehniskajās sistēmās. Mūsu veikto akustisko mērījumu rezultāti palīdzēja identificēt un risināt potenciālās problēmas, nodrošinot ēkas lietotājiem optimālu akustisko vidi. Tas ietvēra risinājumus, kas samazina ārējo troksni, uzlabo iekšējo skaņas kvalitāti un nodrošina atbilstošu reverberācijas laiku, kas ir būtiski biroja telpu funkcionalitātei un lietotāju komfortam.

BREEAM Outstanding sertifikāts apliecina, ka Elemental Business Centre ēkas atbilst visaugstākajiem ilgtspējības standartiem, izpildot vismaz 85% BREEAM prasību. Akukon-Būvakustika lepni piedalījās šajā projektā, nodrošinot, ka akustikas aspekti tika rūpīgi izpētīti un integrēti, veicinot kopējo projekta izcilību. Mūsu komandas kompetence un profesionalitāte akustikas jomā nodrošināja, ka visas projekta puses varēja būt pārliecinātas par gala rezultāta kvalitāti.

Šis projekts parāda Akukon-Būvakustika spēju strādāt ar sarežģītiem un inovatīviem projektiem, sniedzot risinājumus, kas atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem. Mēs esam lepni būt daļa no Elemental Business Centre projekta un turpinām strādāt pie tādiem pašiem augstiem standartiem arī citos mūsu projektos.

Vairāk par projektu lasiet šeit

(c) Kapitel

Share article

  • Facebook
  • Twitter

Region and language

Select region and language

Current selection: