Latvijas Leļļu teātra rekonstrukcija

Akukon-Būvakustika ir lepna par savu ieguldījumu Latvijas Leļļu teātra rekonstrukcijas projektā, kas veiksmīgi noslēdzās 2023. gada 15. decembrī. Šis nozīmīgais kultūras projekts Kr. Barona ielā 16/18, Rīgā, ne tikai atjaunoja teātra vēsturisko mājvietu, bet arī ieviesa mūsdienīgas un energoefektīvas tehnoloģijas, nodrošinot teātrim ilgtspējīgu nākotni.

Mūsu uzņēmums, Akukon-Būvakustika, spēlēja būtisku lomu šajā projektā, veicot telpas Lielās un Mazās zāles akustikas mērījumus, projektēšanu un autoruzraudzību, kā arī skaņas izolācijas mērījumus ēkas nodošanai ekspluatācijā. Mēs izmantojām 3D akustisko modelēšanu, lai precīzi prognozētu un optimizētu telpas akustiskās īpašības, nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti gan izrādēm, gan mēģinājumiem.

Rekonstrukcijas rezultātā teātra ēka ir kļuvusi ne tikai funkcionālāka, bet arī komfortablāka un pieejamāka. Mūsu akustiskie risinājumi nodrošina, ka izrādes notiek nevainojami, bez traucējumiem no ārējiem trokšņiem, radot patīkamu un aizraujošu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Šī projekta ietvaros mēs cieši sadarbojāmies ar VNĪ, SIA “Pro Dev” un SIA “Livland Group” un citiem iesaistītajiem partneriem, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un atbilstību mūsdienu standartiem. Latvijas Leļļu teātra valdes loceklis Mārtiņš Eihe norādīja, ka šis projekts ne tikai uzlabo teātra funkcionalitāti, bet arī paplašina tā iespējas nākotnē, tostarp izveidot Leļļu muzeju un izglītības telpas.

Mūsu ieguldījums šajā projektā ir tikai viens no piemēriem, kā Akukon-Būvakustika strādā, lai radītu labvēlīgu akustisko vidi dažādiem kultūras objektiem. Mēs esam lepni būt daļa no projekta, kas stiprina Latvijas kultūras mantojumu un nodrošina neaizmirstamas teātra pieredzes nākamajām paaudzēm.

Lasiet vairāk par projektu šeit

Share article

  • Facebook
  • Twitter

Region and language

Select region and language

Current selection: